SİPARİŞ TESLİMAT ve İADE

SİPARİŞ

  • Moshos Garden’dan nasıl sipariş verirsin?

Moshos Garden’dan sipariş verebilmek için üye olmana gerek yok, ama sipariş takibi ve kolay iletişim için üye olmanda fayda var. Alışveriş sırasında belirttiğin kişisel bilgileri anında kaydederek zahmetsizce üye olabilirsin. Satın almak istediğin ürünleri sepetine ekle, Ödeme sayfasından siparişini onayla, teslimat bilgilerini doldur, ödemeni yap. Hepsi bu kadar, siparişini verdin bile.

KARGO

  • Moshos Garden’da sipariş kargo ücreti ne kadar?

Moshos Garden’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. 150 TL’den az tutardaki her sipariş için 9,5 TL kargo ücreti alınır.

  • Siparişinin kargoya verildiğini nasıl anlarsın?

Siparişin aksi belirtilmedikçe 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kampanyalı siparişlerde bu süre kampanyaya bağlı olarak uzayabilir. Siparişin kargoya teslim edildiğinde Moshos Garden’dan bilgi maili gönderilir.

SİPARİŞ TAKİBİ

  • Siparişini nasıl takip edebilirsin?

Siparişinin durumunu istediğin zaman “Hesabım” sayfasından takip edebilirsin. Kargo detaylarını ve takip numarasını kargo firması ile entegre olarak bu ekrandan kolayca görebilirsin.

TESLİMAT

  • Yurt dışına teslimat var mı?

Şimdilik sadece Türkiye içine gönderim yapıyoruz.

  • Siparişler ne zaman teslim ediliyor?

Siparişler kargoya verildikten sonra mesafeye bağlı olarak 1-2 iş günü içinde de alıcı şubeye ulaşır. Moshos Garden, siparişleri belirtilen ürünleri içerecek şekilde paketler, faturayı paketin üstüne yerleştirir ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verir. Kargo firmasının paketi herhangi bir sebepten dolayı geç teslim etmesi Moshos Garden’ın sorumluluğunda değildir.

  • Kargo firması verdiğim adreste bana ulaşamazsa?

Sipariş sırasında verdiğin teslimat adresinde bulunmaman veya adresin hatalı olması halinde kargo firması sana ulaşmaya çalışır. Kargo firması yetkililerinin sana ulaşamamaları durumunda paketin depomuza geri teslim edilecek, ürün iade işlemleri başlatılarak gönderim ve iade sırasında oluşan tüm kargo ücretleri -faturada ücretsiz kargo belirtilse dahi- düşülmek suretiyle sipariş bedeli kredi kartı hesabına iade edilecektir.

Siparişin hatalı adres/adreste bulunmama/ulaşılamama gibi durumlardan dolayı oluşacak gecikmelerden ve kargo firması tarafından yapılacak iade işlemlerinden Moshos Garden sorumlu değildir.

  • Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmelisin?

Teslimat sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketini teslim alırken hasarlı olup olmadığını mutlaka kontrol et, hasarlı ise paketi teslim almak zorunda değilsin. Paketi teslim aldığını beyan edip kargo teslim fişine imza atan kişi, siparişi verenin yerine teslim aldığını kabul etmiş sayılır.

İADE / DEĞİŞİM

  • İade Prosedürü

Satın aldığın ürünleri eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, faturası ile birlikte hiçbir sebep göstermeden 14 gün içinde Moshos Garden’a iade edebilirsin. Mevzuat ve hijyen kuralları gereği kapağı açılmış/kullanılmış ürünler iade alınmamaktadır. İade talebi için web sitemizdeki iletişim sayfasında iade formunu doldurman gerekmektedir.

Ücret iadesi, ürünün faturası ile beraber tarafımıza ulaşmasından sonra ödeme aracı (kredi kartı) yasal sürelerine göre gerçekleştirilir. Faturasız gönderilen ürünler ve kullanılmış ürünler için geri ödeme işlemi yapılmaz.

  • Değişim Prosedürü

Ambalajı kırılmış, çatlamış ürünler, problemli veya kullanılamayacak durumda gelen ürünler için yine aynı şekilde eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, faturası ile birlikte 7 gün içinde Moshos Garden’a değişim talebi ile iade edebilirsin. Değişim talebi için web sitemizdeki iletişim sayfasında değişim formunu doldurman gerekmektedir.

Yeni ürün, ürünün faturası ile beraber tarafımıza ulaşmasının ardından gereken ürün incelemeleri yapıldıktan sonra en kısa zamanda gönderilir. Faturasız gönderilen ürünler ve kullanılmış ürünler için değişim işlemi yapılmaz.

İade/Değişim adresi:

Tüm iade ve değişim paketlerinin Sürat Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
Alıcı: Moshos Garden Doğal Cilt Bakım Ürünleri
Adres: Moshos Garden Anadolu Depo – Sürat Kargo Örnek Şube, İstanbul