SATIŞ NOKTAMIZ OLUN

Organik ürünler satan veya bakım hizmeti veren butik bir işletme (güzellik salonu, kaş/kirpik tasarım salonu, cilt bakım salonu, tırnak bakım salonu, kuaför, spa, organik market, tasarım dükkanı) sahibisiniz ve Moshos Garden felsefesini müşterilerinizle paylaşmak istiyorsunuz. Çok güzel, doğru yerdesiniz.

Sadece seçkin satış noktalarını belli dönemlerde yaptığımız değerlendirmeler ile aramıza katıyoruz. Ürünlerimizi her yerde satma gibi bir gayemiz bulunmuyor. Bu da değerlerimizi daha doğru anlatmamıza, satış noktalarımıza daha iyi destek olmamıza ve sürdürebilir büyümeye katkı sağlıyor. Doğrudan satış şirketi değiliz ve iş ortağı/satış ortağı olarak adlandırılan direk satış temsilcileri ile çalışmıyoruz.

Mevcut ve potansiyel satış noktalarımızı aynı değerler altında buluşturmak için hazırladığımız Ticaret İlkelerimiz‘e gözatmanızı mutlaka öneririz.

Eğer siz de bu ilkeleri benimsiyor ve işletmenizin butik/niş tanımına uyduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun, satış yöneticilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

 

moshos-profesyonel

SATIŞ NOKTASI TALEP FORMU

Ad Soyad

Şirket Ünvanı

Vergi No

Şehir

Telefon

E-Posta

Web Sitesi