HİKAYEMİZ

DİKKAT DOĞAL İÇERİK

caution

Bizi bu işe sürükleyen “kullandığımız bakım ürünlerinin güvenli ve doğal olabilmesi mümkün mü” sorusuna cevap ararken keşfettiklerimiz oldu aslında. Araştırmalarımız sırasında anladık ki doğanın, bu toprakların bize verdiği nimetler gerçekten olağanüstüydü. Yapmamız gereken sadece araştırmak, öğrenmek ve kullanmaktı. Bir konuda bile olsa fayda elde edebiliyorsak ne mutluydu bize, çünkü kullandıklarımızın bize doğanın armağanı olduğunu anlamıştık. Kapitalist hırsların beslediği yapaylık, göz boyayıcılık ve tüketme güdüsü olmadan tam aksine doğadan gelen yalınlık, temizlik ve saflıkla da birşeyler yapılabilirdi, hatta çok daha iyi şeyler.

Bitkilerin ve diğer doğal maddelerin gücünden faydalanarak vücudumuza aldığımız zararlı kimyasalları azaltabilir miydik? Evet, bu mümkündü! Sürdürebilir bir yaşam, daha temiz bir çevre ve vücudumuzda daha az kimyasal için çıktık yola.

Bu işe gönül verenler olarak uzun yıllar çalıştık, çabaladık, araştırdık, gün geldi çok zorlandık, çok yorulduk. Ama hiçbir zaman yılmadık, ilkelerimizden ödün vermedik. Doğallıktan, sadelikten, çevreye ve insana saygı anlayışından hiç uzaklaşmadan 2013 yılında Moshos Garden’ı ortaya çıkardık.

Moshos Garden’da yaptığımız şeylerin diğerlerinden farkı, tamamen saf, doğal, bitkisel ve el yapımı olması. Yani burada bulacakların saflık, doğallık, bitkilerden gelen sağlık, güzel kokulu, saça, cilde, vücuda inanılmaz faydaları olan ürünler. Bulamayacakların ise zararlı kimyasal maddeler, koruyucular, renklendiriciler, katkı maddeleri, parabenler, kısaca kullanımı güvenli olmayan hiçbir şey.

Moshos Garden, sadece aktörleri değiştirmek için değil tüm hikayeyi yeni baştan yazmak için yola çıktı. Sen de bu yolculukta yer almak istiyorsan lütfen Moshos Butik‘i ziyaret et, mutlaka kendine göre birşeyler bulacaksın.

Mis kokulu bahçemize hoşgeldin, iyi ki geldin.