GİZLİLİK POLİTİKASI

Moshos Garden, site ziyaretçilerine ve alışveriş yapanlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (İsim, e-posta, vb.) talep etmektedir. Moshos Garden sunucularında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, vb gibi amaçlarla sadece Moshos Garden bünyesinde kullanılmaktadır. Moshos Garden, üyelik/alışveriş formlarından topladığı bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Moshos Garden, site trafik ve ziyaretçi davranışlarını ölçmek amacıyla özel analiz programları kullanmaktadır. Ancak söz konusu analizler, üyelik kaydı sırasında alınan kişisel bilgiler ile eşleştirilmemektedir. Tamamen anonim toplanan bu istatistiksel veriler, ziyaretçilerimizin alışveriş deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulur ve iş ortakları ile paylaşılabilir.

Eldeki bilgiler ancak resmi makamlar tarafından talep edildiğinde, sadece resmi makamlar ile paylaşılabilir.

Ziyaretçinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece bilgi sahibi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece bilgi sahibi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, Moshos dostlarının güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Moshos Garden veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler, ödeme şirketi arayüzü üzerinden banka ve alışveriş yapanın bilgisayarı arasında gerçekleşir.